Главная / Украина / Захід кінцево визначився з Кримом

Захід кінцево визначився з Кримом

Захід кінцево визначився з Кримом | Политобоз

Країни Заходу нарешті зрозуміли, які жахливі наслідки може мати агресивна військова поведінка Росії, тому цілком логічно, що тепер ніхто не буде йти на поводу в Кремля, а змусить його діяти в рамках міжнародного законодавства.

Таку думку висловив колишній міністр закордонних справ України Володимир Огризко, додавши, що при всій слабкості й недалекоглядності деяких європейських політиків, при всіх труднощах, з якими зараз стикається Захід, там зараз зрозуміли – грати з Путіним у піддавки не можна.

«Я думаю, Захід для себе ухвалив щонайменше в теперішній своїй політичній конфігурації рішення – допоки ми не повернемося на круги своя, допоки не буде відновлений, повернутий status quo, міжнародне право знову буде повернуте станом на початок лютого-березня 2014 року», — повідомив Огризко для видання «Радіо Свобода«.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи стосуватиметься це Криму, Огризко відповів: «Абсолютно! Ситуація буде продовжуватися. У цьому плані, мені здається, дуже важливим було те, що на цьому тижні зробив американський Конгрес (заява про надання Україні озброєння. — ред.). Це ж не просто заява, це закон. Звичайно, він ще має пройти Сенат, він має пройти ще підписання», — зауважив Огризко.

Дякуємо, Znaj.