Главная / Мир / Трохи про кремлівську пропаганду

Трохи про кремлівську пропаганду

Трохи про кремлівську пропаганду - Политобоз

На третьому році війни, після того як доведено факт співпраці т.з. «українських» «журналістів» з банановими республіками, більшість людей чомусь свято вірять, що російська пропаганда і російська інформаційна війна проти України — уособлена в кісєльових/соловьйових і «тупих ольгинських ботах в інтернеті».

Так, безперечно, кісєльови і соловьйови — це важливий елемент роспропаганди, але він для «внутрішнього споживання», але це тільки верхушка айсберга. А сам айсберг — просто гігантський, з мільярдними бюджетами (в доларах), з мовленням у більшості країн світу, з купою продажних політиків в не менш продажних бізнесменів.

Тому, на третьому році війни думати, що інформаційна війна проти України обмежується кісєльовими і «тупими ольгинськими ботами» — це меганаївність. Тим більше, що ці «тупі ольгинські боти» по факту розумніші від значної частини так званих «патріотів», хоча б тому, що вони закликають нищити ворога, а не розвалювати свою країну.

До чого це я?

До того, що пінчук, котрий в WSJ висловлює мрії х-ла від імені «українського істеблішменту» — це ніяких не бот, який працює за «мєлкій прайс», але це ворог, який СВІДОМО бере участь у інформаційній війні проти України.

До того, що всі хто це виправдовує (за бабло, «потому шо чєловєк шороший», автоматично переходять по ту сторону барикад
Я радий, що більшість людей відреагували на висери пінчука належним чином.

Але ці ж люди вперто не хочуть бачити і розуміти інше:

Мустафа Найем «Компромисс не может быть капитуляцией» ->

-> оп… і мрії х-ла озвучені пінчуком для зовнішнього споживача стали предметом внутрішнього обговорення

-> оп… і антидержавні заклики, за які в кращому випадку, сходу отримують шпіцака в переносицю, стають предметом детального розбору

-> оп… і антидержавним закликам намагаються приліпити інформаційний ярлик «компроміс» і переконати, що цей «компроміс» не капітуляція.

«Единственное, с чем соглашусь – это….»

-> оп… і антидержавні заклики, за які в кращому випадку сходу і без розмов отримують шпіцаком в переносицю, набувають невимовних барв — з ними погоджуються, хоча б в частині. І абсолютно не важливо з чим погоджуються. Важливо дати старт процесу трансформації — «в этом что-то есть» -> «во многом он прав» -> «он абсолютно прав! это единственный выход!»

«Но тут было бы честно признать, что предлагаемые в статье решения возникли не в результате войны или необходимости договориться с Россией и международными партнерами, а вследствие того, что коррумпированной, безвольной и слабой власти в Украине больше нечего предложить своим партнерам, кроме свободы и будущего своего народа.»

-> оп… і х-ловські фантазії озвучені пінчуком, втягнуті для внутрішнього споживача постом найємаа, перетворюються в «предложения власти»

-> оп… і заклик «надо честно признать» закріпив цей штамп, долучивши його до вже сформованих раніше і озвучених штампів «коррумпированная», «слабая», «безвольная» власть.

«Перечитайте эти «компромиссы». Разве можно было бы то же самое предложить сильному и уверенному в себе руководству страны? Не думаю.»

-> оп… і наступним реченням антидерждавні заклики пінчука, розповсюджувані найємом, трансформуючись через «надо би признать» перетворюються в однозначні беззаперечні пропозиції влади.

«Этот компромисс мне нравится намного больше.»

-> оп… і антидержавні заклики пінчука, поширювані найємом, зробили свою чорну справу.
Бо абсолютно не важливо що він там писав.

Важливо те, що антидержавні заклики є предметом обговорення і тепер вони означуються словом «компроміс».

Важливо те, що з цими «компромісами» частково погоджуються, тобто «что-то в этом есть»

Важливо те, що удар з у@бка пінчука переведений на «злочинну корумповану владу», створені нові штампи і закріплений старі.
Це і залишиться в підсвідомості людей, які не здатні самостійно думати.

А далі… дєло техніки, далі підключаться «експерти», які почнуть розказувати що «нашо нам той Донбас і Крим», «не будемо годувати сепаратистів!!1!, «наші хлопці не мають помирати за Донбас!!1!»… і через півроку значна частина населення буде кричати «Злочинна зрадницько-корумпована владо, прийми компроміси Пінчука!!!»

Не вірите?

Тоді поясніть як так сталося, що в українських соцмережах посилаються на портнова? Як так сталося, що здавалось би адекватні користувачі українських соцмереж разом з портновим і з його подачі тішаться, що ураїнцям (ЇМ) не дали безвізовий режим.

Тоді поясніть як так сталося, що людей, які всупереч тиску Європи і х-ла звільнили 2/3 Донбасу, збудували армію, на багаточисленних переговорах, попри тиск, пропозиції домовитись і т.д. не здали інтереси України, цих людей називають зрадниками. А якогось х-соса з дуже сумнівним минулим, який здавав блокпости (32-й), зривав мобілізацію своїми істериками на ТВ і в ФБ, але називає себе «волонтером», вважають патріотом?

Тоді поясніть як так сталося, що ми 3 роки слухаємо про «бариг, рейдерів, корупціонерів у владі», але ніхто так і не може назвати конкретні приклади того, що рейдернув/віджав/приватизував Порох/Яценюк/Гройсман. І чому так сталося, що особи, які звинувачуюють керівництво держави в корупції самі ігнорують голосування за всі антикорупційні закони, безвізові закони, судову реформу, всі бюджети і т.д.? І як так виходить, що ці люди, один з яких написав пост, який я навів як приклад, потім за сотні тисяч доларів купляють нерухомість?

Якщо зможете пояснити, то ви, мабуть, більше ніколи не будете зі сміхом відноситись до інформаційної війни проти України і не будете вважати всіх вказаних людей «простими чуваками», в постах яких є «багато правильних речей»

Бо ж не може бути альтернативної думки у ворожій пропаганді і в антидержавних закликах, або спонуканню до них.

Не шукайте компромісів у будь-яких питаннях, які лежать за «червоними лініями», тим більше якщо ці «компроміси» пропонують вам такі особи, бо ризикуєте втратити все.