Главная / Украина / Трамп продаватиме зброю Україні?

Трамп продаватиме зброю Україні?

Трамп продаватиме зброю Україні?  | Политобоз

У разі обрання кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа президентом США питання надання летальної зброї Україні може бути розблоковане. У разі перемоги кандидата від демократів – Гілларі Клінтон – ситуація з озброєнням України не зміниться. Про це заявив екс-спікер Палати представників США Ньют Ґінґріч, пише Європейська правда.

Під час щорічної зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES), відповідаючи на запитання про те, як зміниться політика США щодо України у разі перемоги Трампа, Ґінґріч зазначив, що той, найімовірніше, розблокує питання надання зброї Україні.

«Ми можемо стверджувати напевно, що президент Трамп розблокує питання надання зброї на користь України. Він може говорити приємні речі про Путіна, але тим часом він продаватиме Україні зброю», – сказав Ґінґріч. «Це буде саме продаж. Гадаю, що Україні запропонують відстрочку платежів», – додав він.

За його словами, Клінтон у разі обрання її президентом США діятиме так само, як Обама, тобто не дозволить надати Україні летальну зброю.

«Певен, що український народ має право захищати себе та свою країну. Взагалі, така політика – підтримка української незалежності лише на словах, без надання належної сучасної зброї для захисту – є поразкою і для США. За Трампа все має бути інакше», – додав його однопартієць.

Нагадаємо, Ґінґріча вважають одним із найвпливовіших представників Республіканської партії та одним із найжорсткіших критиків нинішнього президента Барака Обами.

Він досить близький до нинішнього кандидата у президенти США від республіканців Дональда Трампа.

Дякуємо, Акцент.