Главная / Украина / ОБ звинуватив Авакова і Ківу в «продовженні атаки» на «Інтер»

ОБ звинуватив Авакова і Ківу в «продовженні атаки» на «Інтер»

ОБ звинуватив Авакова і Ківу в

«Опозиційний блок» звинуватив міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і його радника Іллю Ківу в «продовженні атаки» на телеканал «Інтер». Про це йдеться в заяві політичної сили.

«Нові погрози на адресу «Інтера» та інших телеканалів з боку радника глави МВС Ківи говорять про те, що замовники і організатори теракту не мають наміру зупинятися. Зупинити їх може тільки суворе покарання за скоєні злочини. «Опозиційний блок» вимагає від правоохоронних органів звіту про розслідування підпалу офісу телеканалу «Інтер», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в перші ж дні ОБ провів оперативне розслідування, в якому були названі «конкретні замовники і виконавці теракту».

«Результати цього розслідування підтверджуються заявами проти телеканалу «Інтер», які вже після підпалу опублікували міністр внутрішніх справ Аваков і його радник Ківа. Вони продовжують атаку на телеканал навіть після того, як весь світ засудив цю спробу знищення свободи слова. Одночасно глава МВС в помсту за чесну позицію «Інтера» почав політично вмотивоване переслідування бізнесу його власників», — заявили в партії.

«Опозиційний блок» вимагає звіту про розслідування та показового покарання винних. Напад на «Інтер» – це не просто теракт, це підрив основ національної безпеки України як демократичної держави. Тому злочинці повинні отримати максимальний строк, передбачений Кримінальним кодексом», — резюмували в політичній силі.

Дякуємо, RBC.