Главная / Наука и техника / НОВИНИ УКРСПИРТУ: Керівник Новосілківського МПД ДП «Укрспирт» підозрюється у незаконному обігу спирту
НОВИНИ УКРСПИРТУ: Керівник Новосілківського МПД ДП «Укрспирт» підозрюється у незаконному обігу спирту

НОВИНИ УКРСПИРТУ: Керівник Новосілківського МПД ДП «Укрспирт» підозрюється у незаконному обігу спирту

У зв’язку з проведенням перевірки по факту виявлення спирту невідомого походження (імовірно неврахований спирт із Новосілківського МПД ДП «Укрспирт») у кількості 500 літрів, Наказом № 692 від 08.12.16р. призначено комплексну перевірку Новосілківського МПД ДП «Укрспирт».

НОВИНИ УКРСПИРТУ: Керівник Новосілківського МПД ДП «Укрспирт» підозрюється у незаконному обігу спирту
Нагадаємо, що 07 грудня 2016 року близько 18.00 на автотрасі поблизу с.Зарубинці Підволочиського району, Тернопільської області, працівниками Головного управління поліції України в Тернопільській області за повідомленням співробітників управління безпеки ДП «Укрспирт» було виявлено факт спроби збуту 500 л (2 бочки місткістю по 250 л) спирту без супроводжуючих документів, що підтверджували б факт законного обігу підакцизної продукції.

«Наряду із систематичними заходами по виявленню незаконного обігу спирту буде проведено комплексну перевірку діяльності підприємства з метою установлення факту причетності працівників Новосілківського МПД ДП «Укрспирт» до вказаної ситуації» – коментує начальник управління безпеки ДП «Укрспирт» Віктор Думан.


Новини УКРСПІРТУ «Стоп Корупції» _ ВИПУСК №62 toropovvadym

За два роки після втечі Януковича та його оточення з України на корупційних схемах продовжують наживатись ті самі люди, що і кілька років тому. Так, екс-міністр МВС Віталій Захарченко та бандит «Чеба» Олександр Чеботарьов з Росії через своїх людей (у тому числі в контролюючих та правоохоронних органах) налагодили схеми виготовлення та реалізації фальсифікованих алкогольних та тютюнових виробів.

Правою рукою Олексія Чеботарьова є Андрій Акименко, уродженець Росії, який проживає у Києві та у відсутності Чеботарьова керує всіма процесами.
Та треба зауважити, що Чеботарьов не є першою фігурою у злочинній схемі — треба почати, як мінімум з Віталія Захарченка, який ввів у схему свого зятя Іллю Нехаєва та забезпечив контроль за поступленням коштів.
Далі фігурує колишній податківець Денис Чернов, який працює у відділі контролю за процедурою реорганізації та ліквідації державних підприємств Міністерства агрополітики та продовольства України (у тому числі спиртова галузь). 

Під час прес-конференції профспілка «УКРСПІРТУ» назвала прізвища посібникіив спиртової мафії  це Михайло Зальотін — колишній керівник департаменту контролю  за виробництвом ти обігом спирту,  також відомий роботою у державному поліграфічному комбінаті Україна, що друкував фальшиві бюлетенні під час виборів Януковича.Сергій  Дроботун Заступник директора Департаменту — начальник Управління ДФС,  що діє під носом у  Голови Фіскальної Служби Насирова Сергій  Дроботун є діючим помічником — консультаном  нардепа з БПП. Так призначений на посаду члена ліквідаційної комісії недолюстрований Сергій Дроботун, що зберігає готівкою 85 тисяч долларів (2 210 000 грн.)  при зарплаті 2735 долларів (71129 грн.)  на рік. Невідповідність доходів і видатків чиновника має бути предметом розслідування НАЗК.  Дивно що під час люстрації він не отримав відповідну оцінку «діяльності».

 За паном Черновим можна відслідкувати його зв’язок з бандитським середовищем. Так, він є керівником ТзОВ «Торгівельний підприємство Центр» (ЄДРПОУ 30214765, м. Київ, проспект Героїв Сталінграду, 16-В), де засновниками є Олексій Чеботарьов та його дружина Владислава Добринецька. Окрім того, Денис Чернов є співвласником адвокатського об’єднання «Покров» (ЄДРПОУ 38675005, м. Київ, вул. Саксаганського, 104-А) , що надає юридичні послуги підприємствам Захарченка-Чеботарьова.
Источник: http://censor.net.ua/b2563

* * *

Довідка
Державне підприємство «Укрспирт» – найбільший виробник високоякісного спирту та спиртовмісної продукції в Україні.
Загальна виробнича потужність ДП «Укрспирт» – понад 30 мільйонів декалітрів на рік. Його роботу забезпечує 41 виробничий майданчик.
Пріоритет для ДП «Укрспирт» – це якість продукції. На підприємстві впроваджена та сертифікована система менеджменту якості, безпеки та екологічного керування: ISO 9001, ISO 14001, ISO 22000, ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points).С
«Укрспирт» реалізує продукцію на внутрішньому та зовнішніх ринках. Нині одним із пріоритетних завдань є розвиток експортного напрямку. Продукти «Укрспирту» знають та високо оцінюють на ринках Середньої Азії та Кавказу, Туркменістану, Грузії, Азербайджану, Туреччини, Австрії, Польщі.
http://mybimber.blogspot.com/2016/12/500-692-08.html