Главная / Мир / Нахабам закони не писані: У мережі розповіли про інцидент з малолітнім “мажором” у Києві

Нахабам закони не писані: У мережі розповіли про інцидент з малолітнім “мажором” у Києві

Охоронці нахабного автовласника, який виїхав на зустрічну смугу, викинули з машини, яка не стала їх пропускати її водія.

У Києві охоронці “мажора” на Mercedes, який виїхав на зустрічну смугу, викинули з машини чоловіка, який не став їх пропускати. Про інцидент розповіла в Facebook інструктор з тактичної медицини Марина Шабаліна, передають Патріоти України.

“У четвер ввечері малолітка на білому Мерседесі # АО0055 виїхав на нашу смугу (зустрічна для нього смуга руху), замість того, щоб пропустити сигналив, а оскільки ми його не пропустили, і не стали робити маневри з їздою назад на перехресті, вибігла його охорона, увірвалася в нашу машину через відкриті вікна, зсередини відкрили центральний замок, чоловіка (чоловік, ветеран АТО – воював в Азові і в 54-бригаді, – ред.) викинули з машини, а в мене вирвали телефон, тому що дуже не хотіли, щоб фото збереглися.

До речі один з бодігардів представився поліцією”, – пише вона.

Як додала дівчина, на місце інциденту викликали патрульних.

“Патрульні взяли телефони, куди звернутися за записом з камер – це знімалося з 3 будинків”.

“Далі Нацполція навідріз не хоче вносити нашу заяву в ЄРДР, прокурор, який повинен поставити за обов’язок поліції внести справу в ЄРДР запитує, а чому ви не поступилися? Ви ж бачите, які машини? А навіщо ви ворушите цю справу, ви хочете побоюватися за своє здоров’я?”, – написала Марина Шабаліна.

Загрузка…Загрузка…

Загрузка…

Спасибо: amn.com.ua