Главная / Мир / Казанський: мешканці російського Гуково завжди можуть приєднатись до «квітучої ЛНР» (відео)

Казанський: мешканці російського Гуково завжди можуть приєднатись до «квітучої ЛНР» (відео)

Казанський: мешканці російського Гуково завжди можуть приєднатись до «квітучої ЛНР» (відео) - Политобоз

Журналіст Денис Казанський на власній сторінці в Фейсбук дав свої коментарі з приводу інцидентів в російському місті Гуково, — про це інформує politoboz.net.

Журналіст зауважує, що ще чотири дні тому написав про кричущий інцидент в Гуково Ростовської області Російської Федерації. Там шахтарям заборгували зарплатню за півтора роки – вони не отримують її з травня 2015 року. Обсяги заборгованості сягнули трьохсот тисяч рублів на одну особу. Відтак, шахтарі вирішили шукати правди у Москві і влаштувати там акцію протесту. Тим не менш, правоохоронці заблокували всі в’їзди та виїзди з міста, припинили функціонування автомобільного вокзалу і перекрили дороги – все місто потрапило під арешт.

За словами Казанського, незважаючи на повідомлення в соціальних мережах та навіть місцевих ЗМІ, особливо переконані «ватники» йому не вірили. Тепер з’явилось відео, яке підтверджує правдивість попередньої інформації. Але в цій ситуації Казанського вражають дві основні категорії людей – перші, які ладні покласти своє життя за те, щоб жити у таких тоталітарних умовах. І другі – самі мешканці Гуково: навіщо терпіти такі умови життя, якщо зовсім поруч «квітуча ЛНР»? Чому б не захопити адміністративні будівлі, не виставити місцевим споживачів настоянки глоду на блок-постах і не оголосити про приєднання до «ЛНР»? Зарплатні все-одно немає – що втрачати, — іронізує журналіст.

via Replyua