Главная / Мир / Блогер розповів про нову вражаючу розробку американських зброярів

Блогер розповів про нову вражаючу розробку американських зброярів

Блогер розповів про нову вражаючу розробку американських зброярів - Политобоз

Блогер Олександр Коваленко поділився у своєму Фейсбук інформацією про найновіші розробки американських виробників зброї, — про це інформує politoboz.net.

Блогер зауважує, що армія Сполучених Штатів активізувалась у розробці сухопутних озброєнь вперше з часів Холодної війни. Зараз американські зброярі вперше за кілька десятків років сконцентрувались на тому, щоб чинити опір противнику зі значним бронетанковим потенціалом, а не мобільним групам терористів. Про це свідчить і нова розробка Picatinny Arsenal – модифікація 155-міліметрової гаубиці M777A2, яка характеризується дуже довгим дулом.

Для стрільби з такої гаубиці буде використовуватись керований активно-реактивний снаряд «Ескалібур». Сама ж гаубиця отримає більше двох додаткових метрів дула у довжину, що дозволить зробити стрільбу більш прицільною, а дальність ураження збільшити до сімдесяти кілометрів (неофіційно – до дев’яноста кілометрів). Якщо провести кілька паралелей, то найближчий російський аналог — 152-міліметрова Мста-Б може розраховувати дістати ціль в тридцяти кілометрах. Власне, не буде нічого дивного, якщо нові M777ER у першу чергу з’являться на східних теренах НАТО, — зауважує блогер.

via Replyua