Главная / Мир / 6 речей, які ви повинні зробити до 9 ранку

6 речей, які ви повинні зробити до 9 ранку

Є люди, які встають з ліжка з неймовірною важкістю, бо вони не відкривають оченятка тоді, коли хочеться. Вони прокидаються під вереск будильника, який «каже», що прийшов час почати цей новий рутинний день. Повідомляє bdzhola.com

А ось для того, щоб почати свій новий успішний день з посмішкою на обличчі, треба виконувати певні ранкові процедури. Саме вони можуть стати ключем до досягнення особистого і професійного успіху.

Моцарт прокидався о шостій годині ранку, пару годин чепурився і практикувався до п’ятої години вечора. Потім він відвідував світські заходи, концерти, повертався близько півночі і лягав спати о першій годині ночі. На сон він мав аж цілих п’ять годин! Звичайно, Моцарт геній, але сьогодні багато успішних людей в один голос вам крикнуть, що ключ до продуктивного дня лежить у тому, як ви його починаєте. Ви ніколи не побачите світового лідера, який встає з ліжка о 10 годині ранку і сидить у соцмережах протягом декількох годин.

Ось декілька речей, які ви повинні зробити до 9 години ранку, аби забезпечити собі успішний день.

Рано вставати

До 9 ранку1

Загрузка…

Всі успішні люди прокидаються рано, але деякі люди, як завжди, на крок попереду. Тім Кук, генеральний директор Apple прокидається кожен день о 4:30 ранку, як і Роберт Айгер, генеральний директор компанії Disney. Крім того, дуже важливо починати свій день з фізичних вправ. Прийти в тренажерну залу о п’ятій ранку зможуть не всі, але є деякі прості вправи, які можна зробити вдома. Так ви активуєте своє тіло і підготуєте свій розум для сприйняття та оброблення нової інформації.

Тиша

До 9 ранку2

Вранці краще медитувати або думати про новий день. Дехто каже, що п’яти хвилин достатньо, але якщо ви можете, виділіть собі 20 хвилин для мовчання.

Ставте цілі

До 9 ранку3

Зосередьтеся на тому, чого ви хочете досягти сьогодні та взагалі, повторюйте все, що ви робите. Це буде активувати цей інстинкт виживання, який буде налаштовувати на плідну працю до того моменту, поки ви не досягли певного мінімуму, необхідного для досягнення цієї мети.

Пам’ятайте, що марного дня дуже легко досягти, а реальні зміни коштують більшої роботи.

Записуйте

До 9 ранку4

Запишіть щось у свій блокнот. Наприклад, свої бажання, те, що ви повинні зробити для досягнення своєї мрії, свої страхи, потреби і так далі.

Здоровий сніданок

До 9 ранку5

Можливо, це не революційно, але здоровий сніданок дасть вам час ще подумати про свій успішний день та сконструювати в голові його невеликий розпорядок. Через тиждень ви побачите зміни у вашому метаболізмі, емоційному та психологічному стані.

Закінчіть важливу роботу

До 9 ранку6

Багато часу на роботі ми витрачаємо на сприйняття, осмислення та пошуку рішення однієї задачі. А коли вже пройшло години чотири, ми розуміємо, що витратили половину робочого дня на одну «проблему». Тому, більшість успішних людей роздумують над однією зі своїх задач ще до сходу сонця. Після цього все буде набагато простіше.

Кожна людина має свої власні процедури і способи досягнення своєї мрії, але, безумовно, корисно послухати й секретики успішних людей.  

Загрузка…
Загрузка…

Спасибо: amn.com.ua